Bodyfit City Gym zaprasza
na kolejny sezon treningowy
w nowej powiększonej siłowni!

poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00
sobota 9:00 - 18:00
niedziela 15:00 - 20:00


Przy zakupie karnetu nie
pobieramy wpisowego ani żadnych
dodatkowych opła
t


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół 

 

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: Odnowa biologiczna » Masaże
Dziś jest Wtorek, 20 Listopada 2018, godz.  
 

Masaże z akupresurą

Masaż jest jedną z najlepszych i najskuteczniejszych metod, poprawiających nasze zdrowie i samopoczucie. Większość form masażu usprawnia funkcjonowanie układu kostnego, mięśniowego, nerwowego, krążenia, a nawet poszczególnych narządów wewnętrznych. Zwiększa elastyczność ruchów, rozluźnia napięcia nerwowe, wzmacnia mięśnie, usprawnia krążenie krwi, wspomaga odchudzanie i relaksuje cały organizm. Wszystkie rodzaje masażu wykonują profesjonalni masażyści z długą praktyką, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Na uwagę zasługują intensywne masaże wyszczuplające, przeciwcellulitowe, refleksoterapia stóp, masaż tybetański, terapie przeciwbólowe kręgosłupa, pilingi ciała i niezwykle odprężający mix relaksacyjny.

Jako środek higieniczny, leczniczy i relaksacyjny znany jest od tysiącleci. Jednak szczególną popularność zdobył dopiero w ostatnich latach, co z pewnością związane jest z coraz bardziej powszechnym wykorzystywaniem w medycynie naturalnych metod leczniczych, mogących zastępować bądź uzupełniać leczenie farmakologiczne i chirurgiczne. Żyjemy w czasach, które charakteryzują się dynamicznym postępem cywilizacji i niestety, jej zgubnym oddziaływaniem na organizm człowieka. Z drugiej strony medycyna dysponuje coraz doskonalszą aparaturą badawczą i diagnostyczną, ale jednocześnie zaciera się bezpośredni kontakt między pacjentem a lekarzem, jakże przecież istotny dla końcowego wyniku leczenia. Masaż może i przeciwdziała tym niekorzystnym zjawiskom.

Masaż nie tylko leczy i wspomaga rehabilitację w wielu schorzeniach, ale również działa odprężająco, zmniejsza napięcie psychiczne, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa ogólną odporność organizmu na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego, wreszcie podnosi gotowość podejmowania wysiłków fizycznych. Wszystko to sprawia, że masaż jest środkiem niezwykle uniwersalnym, znajdującym zastosowanie w wielu sytuacjach życiowych.

Masaże wykonuje dyplomowana rehabilitantka, absolwentka AFF-REHABILITACJA.

Zapraszamy na masaże. Zapisy w Recepcji Klubu osobiste lub telefoniczne.

Zobacz także

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS