TOP CARE SUPER LINIA
3 MIESIĘCZNY PROGRAM
SKUTECZNEJ REDUKCJI NADWAGI
Rozpoczęcie - styczeń 2019

 

 


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół 

 

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: O nas
Dziś jest Czwartek, 18 Kwietnia 2019, godz.  
 

O Bodyfit ®

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić naszą radością i poinformować, że od prawie 20 lat, dzięki stale pogłębianej wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu w dziedzinie fitnessu, wciąż odnosimy sukcesy. Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa do Bodyfit® - pierwszego fitness klubu we Wrocławiu.

Nie jesteśmy zwykłym fitness klubem. Bodyfit® to kluby z wieloletnią tradycją i najbogatszą ofertą fitness we Wrocławiu. Od nas od lat uczą się inni. W naszej ofercie łączymy wszystko, czego potrzebujecie do poćwiczenia i totalnego odprężenia... Największy wybór zajęć: fitness, spinning, aqua fitness, dance, zumba, salsa, step, tbc, pilates, joga, mental body, nordic walking…, fantastyczne nowości: portdebras, balloning ball i.... odprężające masaże, seanse w saunie fińskiej, łaźni tureckiej, solarium. Proponujemy udział w programach: Nadwaga Stop, Super Linia, Aktywne 9 Miesięcy, w zajęciach Szkoły Rodzenia i Szkółki Pływania. Polecamy również Treningi Personalne - niesamowite treningi z naszymi trenerami!!!

Oddajemy Was w ręce profesjonalnej kadry trenerów, instruktorów i dietetyków, którzy sprawią, że poczujecie się, jakbyście znowu mieli …naście lat.

Bodyfit® - jak to się zaczęło …

Zaczęło się blisko 20 lat temu, kiedy słowo  „Fitness”, „Instruktor fitness”, „fitness klub” było jeszcze Polsce nieznane. Od lat uprawiałam gimnastykę artystyczną, potem także pantomimę. Wyćwiczenie i plastyka ciała były moją codziennością. Do tego wykształcenie muzyczne, fantastyczny słuch, świetny głos i bogata praktyka w tej dziedzinie – to moje wcześniejsze fascynacje. Ale gdy pod koniec lat 80-tych zobaczyłam w TV kilkusekundową migawkę z jakiegoś miasta w USA, gdzie na świeżym powietrzu około 1000 osób przy muzyce ćwiczyło Step Reebok, wiedziałam, że to mój plan na życie. W Polsce nie było jeszcze fitness klubów, fitness instruktorów, przemysłu fitness, nikomu nawet nie śniło się o szkoleniach fitness, konwencjach czy fitnessowych imprezach. Początki były trudne, temat nieznany, swoiste życiowe wyzwania. Do tego potrzeba i radość pracy z ludźmi, zaszczepienia w nich tych nowych fitnessowych fascynacji. I to się naprawdę działo. Ja sama radość pracy z ludźmi dzieliłam z ogromnymi problemami czasów transformacji ustrojowej, byłam tytanem pracy i pokonywania trudności. Brak było wszystkiego, sprzętu, muzyki, przyborów do ćwiczeń, materiałów dydaktycznych, jakichkolwiek informacji… Zafascynowana nowinkami o fitnessie za granicą, o klubach Jane Fondy tworzyłam wrocławski fitness. W tym czasie współpracowałam z firmami Reebok Poland i Areną, które szkoliły mnie i ubierały. Starałam się upowszechniać ideę fitness wśród Wrocławian.

Byłam prekursorką fitnessowych programów telewizyjnych („weekend z 5 tką”), fitnessowych festynów, miejskich akcji rekreacyjnych, wprowadziłam do fitnessu zajęcia na stepie (step reebok) szkoląc rzesze instruktorów, udostępniając swoje kluby, wiedzę i doświadczenie do celów szkoleniowych i naukowych. Stworzyłam autorskie formy zajęciowe i programy realizowane w fitnessie do dziś. Muszę przyznać, że udało mi się zafascynować Wrocławian własną wizją polskiego fitnessu. Wokół mnie zawsze skupiało się mnóstwo ludzi ćwiczących, uczących się warsztatu, piszących prace magisterskie, prace doktorskie, współpracowników i prawdziwych fanów mojej działalności. Doprawdy, trudno dziś odnaleźć we wrocławskich klubach fitness tę fitness atmosferę sprzed lat.

Naszym mottem jest idea dostępności do fitnessu (cena) i przystępności ( bogata oferta) tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, aby Klienci mogli wybierać z różnorodności oferty, tak samo jak różne są ich potrzeby. Stale się szkolimy, znajdujemy się w czołówce najnowszych trendów współczesnego fitnessu i najlepszych klubów fitness we Wrocławiu. Instruktorom i Klientom dajemy również możliwość spotkania i szkolenia u najlepszych polskich i międzynarodowych prezenterów fitness, organizując „Lekcje mistrzowskie” – warsztaty i świetną fitnessową zabawę.

Najważniejszy jest Klient, bo to on stanowi cel naszej pracy i rozwoju. Któż więc mógłby więcej wiedzieć o korzyściach z uczestnictwa w fitnessie. Jego siła, to efektywność. Każde działanie daje doskonałe, widoczne rezultaty. Możemy sobie śmiało przypisać ogromną rolę w upowszechnianiu idei fitness i zdrowego stylu życia. Wiem, że dzięki Bodyfit® liczba osób uprawiających fitness stale się powiększa.

Pierwszy fitness klub powstał w studenckiej 20-latce, w T-4, potem jeszcze w stylowej Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Nowowiejskiej. Pierwszy własny fitness klub otworzyłam przy pl. Maksa Borna 1A, drugi, wellness klub  przy ul Pretficza 37.

W ciągu tych lat wszystkie zmiany w Bodyfit® dotyczyły jak najlepszej współpracy z Klientem, pomocy w realizowaniu jego potrzeb.  Upowszechnianiu idei zdrowego stylu życia u coraz większej i coraz bardziej wymagającej rzeszy naszych Klientów.

Obecnie fitness stał się dyscypliną olimpijską, przemysłem i sposobem na życie milionów ludzi na świecie. Nie tylko ćwiczą, ale tańczą, biegają, jeżdżą na rowerze, pływają, … przestrzegają określonych diet, korzystają z zabiegów odnowy biologicznej, z fitnessem planują swoje życie. Fitness to styl życia, to wyjątkowa dbałość o siebie w dobrym miejscu i towarzystwie. W Bodyfit®. Dziś w czasach komercjalizacji fitnessu, m.in., przez udział w rynku fitness sieciowych klubów zagranicznych, zapomina się o pojedynczym człowieku i jego potrzebach. Kluby regionalne działające w mieście od lat nie są w stanie i nie powinny konkurować z klubami sieciowymi. Klienci skuszeni nowym miejscem przypominającym często bezosobowy park maszyn, opuszczają swoje kluby regionalne, podpisują wieloletnie umowy i często są tam pozostawieni samym sobie. Tam liczy się ilość w każdym wymiarze. U nas jakość pracy, atmosfera i zadowolenie pojedynczego Klienta. I w tym upatruję szanse na funkcjonowanie i dalszy rozwój klubów regionalnych.

Dostrzegając trudności, ale też piękno i radość z uprawiania fitnessu, widzę fantastyczne korzyści, które uzyskują Klienci oraz perspektywy dalszego rozwoju tej formy działalności w Polsce. W naszym kraju zaledwie 1% populacji uczęszcza do klubów fitness, gdy, np. we Włoszech około 40%. Powstaje coraz więcej klubów i coraz większa konkurencja, często nieuczciwa, agresywna. Staramy się jej oprzeć i nadal „robić swoje”, bo wciąż ważne jest dla nas, aby nie stracić z pola widzenia najważniejszego celu – potrzeb i celów indywidualnego Klienta.

Poznajcie nas. Zapraszam do Bodyfit®.

Teresa Popowicz
Założycielka Bodyfit®, instruktor i trener

Kluby Bodyfit®

Serdecznie zapraszamy do najlepszych fitness klubów w naszym mieście. Miła, kameralna atmosfera oraz profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo swobodni, pełni energii do życia, zrelaksują umysł i ciało. Systematyczne korzystanie z klimatyzowanej sali ćwiczeń, siłowni, sauny, łaźni parowej, solarium, masaży, salonu kosmetycznego, fryzjerskiego sprawi, że poczują się Państwo szczuplejsi, zdrowsi, zadbani i dumni z własnych osiągnięć.

Zapewniamy oddzielne szatnie z natryskami oraz możliwość zamawiania napojów i drinków energetycznych, witamin i minerałów, a także akcesoriów sportowych. Zapraszamy również do udziału w programach "NADWAGA STOP!", "BODY CLASS" i "SUPER LINIA" Wrocławskiego Klubu Grubasa. To intensywne programy odchudzania z rewelacyjną terapią psychologiczną.
Oprócz tego znajdziecie Państwo szereg dodatkowych usług: SZKOŁA RODZENIA i KLUB MŁODEJ MAMY, bezpłatna profilaktyka raka piersi, lecznicza i przeciwbólowa terapia kręgosłupa, masaże i modelowanie ciała, odnowa biologiczna, profesjonalny salon fryzjerski i kosmetyczny, fitnessowe przedszkole dla dzieci oraz fitnessowy bar Bodyfit® Cafe (podajemy świeżo wyciskane soki z owoców).

Oferujemy:

 • klimatyzowane sale do ćwiczeń
 • nowoczesne maszyny do treningu siłowego i aerobowego
 • profesjonalny sprzęt do gimnastyki fitness
 • profesjonalzm instruktorów i trenerów
 • masaże i zabiegi
 • saunę i łaźnię parową
 • masaże kręgosłupa i terapia przeciwbólowa
 • fachowe poradnictwo i pomoc w doborze zajęć i zabiegów
 • kosmetyka
 • fryzjer

Wymogi zawodowe, kontakty z Klientami i styl życia sprawiają, że chcemy się świetnie czuć i wyglądać elegancko. W naszych klubach możecie Państwo, otoczeni profesjonalną opieką odnowić ciało i wzmocnić siły, co nie pozostanie bez wpływu na jakość życia i wykonywaną pracę.

„... Dobre obiekty mają charakter towarzyski, funkcjonują jak elitarne kafejki lub puby z charakterem, tylko zamiast dymu i alkoholu oferują ruch i psychiczne odprężenie...”

Krzysztof Jankowski, szef Narodowego Stowarzyszenia Sprawności Fizycznej
(WPROST 11.01.1998 r.)

Wartości Bodyfit®

Klient jest naszym najważniejszym gościem.
Jest celem naszej pracy i rozwoju. Jest jej częścią i podstawą.
Wyświadcza nam przysługę
dając możliwość obsłużenia siebie.


Dobra marka naszej firmy pomaga nam od lat zdobywać Klienta oraz utrzymać jego lojalność.

Bodyfit® Fitness & Wellness Klub jako marka ma dużo do zaproponowania, choćby zwiększający się wachlarz usług oraz wysoką jakość obsługi Klienta. Oferta klubowa realizuje oczekiwania różnych grup klientów, przyznając im wiele dodatkowych korzyści.

Naszymi wartościami są:

 •  niezależność w rozbudowywaniu i polepszaniu usług i standardów
 •  innowacyjność i spory wkład w osiągnięcia kultury fizycznej i rynku fitness
 •  uczciwość i słowność – to fundament zaufania między marką i Klientem
 •  Korzyści emocjonalne, zdrowotne i zawodowe Klientów
 •  Zaspokajanie różnorodnych oczekiwań i potrzeb Klientów

Wiedza merytoryczna, konkretne umiejętności związane z obsługą Klienta, entuzjazm i pozytywne nastawienie decydują o pełnym sukcesie naszych klubów w regionie.

Referencje Bodyfit®

Już nam zaufali ...
Elektrociepłownia Wrocław, LUKAS Bank, Wyższa Szkoła Bankowa, PKO, Bank Zachodni, Polifarb Wrocław, WUS, Europlakat Polska, Carlsberg-Okocim, SHH Sp.zo.o., Castorama, MPWiK Wrocław i wiele innych.

ZAPRASZAMY :)

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
Zapisz się do programu
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS