Przy zakupie karnetu nie
pobieramy wpisowego ani żadnych
dodatkowych opła
t :)

NOWY GRAFIK ZAJĘĆ >>>

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-22
sobota 9-18

niedziela 15-20


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół :)

 

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: PLAN ZAJĘĆ
Dziś jest Sobota, 26 Maja 2018, godz.  
 

PLANY ZAJEC

  OBOWIĄZUJĄ REZERWACJE NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA (tel. 71 329-96-40)

 

SALA FITNESS
GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
10:00           STRONG
Robert
 
16:00     CELLU STOP
Magda B
  16:15
BODY WORKOUT

Łukasz
  SHAPE
Gosia
17:00 BODY WORKOUT
Magda D
SUPER BRZUCH
Kasia
SHAPE
Gosia
17:05
BALANCE CORE

Magda B
17:15
ABT
brzuch+pośladki
Łukasz 
   
18:00 PILATES
Magda D
ZUMBA
Robert
ABT
brzuch+pośladki
Gosia
CELLU STOP
Magda B
    JUST A DANCE
Michał
19:00 CELLU STOP
Magda B
FIT COMBAT
Basia
PILATES
Karol
ZUMBA
Robert
     
20:00 PILATES
Dorota
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Basia
ZUMBA
Robert
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Basia
     
SIŁOWNIA
  16-21
WOJTEK
17-20 
MICHAŁ
16-20
WOJTEK
16-20
WOJTEK
16-20
WOJTEK
   

 

Rozgrzewka oraz relaks i stretching to bardzo ważne elementy treningu.
Prosimy wchodzić na salę nie później niż 5 minut po rozpoczęciu treningu przez instruktora.

Najczęstszą przyczyną zmęczenia oraz zasłabnięć jest odwodnienie.
Prosimy pamiętać o wypijaniu odpowiedniej ilości wody lub innych napojów podczas ćwiczeń.

W razie trudności z doborem zajęć: określ swoje cele, lub prosimy dzwonić - 71 329 96 40.

 

FITNESSOWY SŁOWNICZEK 

BODY WORKOUT - dynamiczne ćwiczenia kształtujące sylwetkę. Część kondycyjna i część wzmacniająca z przyborami obejmuje wszystkie partie mięśniowe. Systematyczny trening powoduje efektywne wyszczuplenie sylwetki, delikatną rzeźbę mięśni i ich wzmocnienie oraz polepszenie wytrzymałości organizmu. Ćwiczenia wykorzystujące obciążenia nastawione są na wzmacnianie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy. Dla każdego i w każdym wieku.

SHAPE – (ang. kształt, forma). Gimnastyka, która ukształtuje całe Twoje ciało. Zajęcia charakteryzują się średnim stopniem intensywności i dużą liczbą powtórzeń. Polecane dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić i ukształtować swoją sylwetkę kompleksowo. 

ABT (BRZUCH+POŚLADKI) - Godzina ciągłego i angażującego mięśnie brzucha ćwiczenia, urozmaicona ćwiczeniami na biodra i pośladki, zakończona rozciąganiem. Mocny brzuch, grzbiet i jędrne pośladki to młoda sylwetka, zdrowie i wspaniałe samopoczucie - efekt wart każdego czasu. Gimnastyka dla każdego.

CELLU STOP (ATC) – to nasza gimnastyka autorska. Ćwiczenia przeciw cellulitowi, które pozwalają zapobiec i opanować nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. To serie ćwiczeń utrzymujących napięcie mięśni oraz stretching i automasaż rozluźniający brzuch, biodra, uda i pośladki. Poprawa wymaga tym więcej czasu, im bardziej zaawansowane i rozległe są zmiany. Gimnastyka cieszy się ogromnym powodzeniem i wpisała się na stałe do wszystkich programów fitnessowych w Polsce. Uwaga! 50% wzrost skuteczności ćwiczeń z zastosowaniem odpowiedniej diety, masaży z użyciem preparatów przeznaczonych do walki z cellulitem oraz profesjonalnych zabiegów przeciwcellulitowych. Wszystko to możesz wykonać w naszym klubie. Wiele można zrobić również we własnym zakresie. Udzielimy Państwu wszelkiej pomocy.

PILATES – Program ćwiczeń obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała. Skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę; doskonały dla osób z bólami kręgosłupa. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają całe ciało, od czubka głowy aż po palce stóp. Sekretem ćwiczeń jest coś, co nazywamy ośrodkiem energii!!! Zgłębiajmy tę tajemnicę razem!

ZDROWY KRĘGOSŁUP - to zajęcia przeznaczone nie tylko dla osób zmagających sie z bólem pleców czy wadami postawy. To zajęcia także dla wszystkich osób prowadzących siedzący tryb życia, z kontuzjami czy przeciążeniami. Jest to specjalny program ćwiczeń niwelujących bóle w obrębie kręgosłupa, przywracający równowagę napięć mięśniowych, przeznaczony dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni osłabionych, rozciągnięcie mięśni przykurczonych, rozluźnienie nadmiernych napięć w obrębie kręgosłupa, wyrobienie nawyku prawidłowej postawy, a także nauka poczucia własnego ciała.

ZUMBA – zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

 

LEGENDA

KOLOR INTENSYWNOŚĆ ZAJĘĆ
  Niska
  Średnia
  Duża
  Zajęcia taneczne

 

 

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS