TOP CARE SUPER LINIA
3 MIESIĘCZNY PROGRAM
SKUTECZNEJ REDUKCJI NADWAGI
Rozpoczęcie - styczeń 2019

 

 


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół 

 

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: O NAS
Dziś jest Wtorek, 22 Stycznia 2019, godz.  
 

O Bodyfit ®

GYM 4 LIFE

     Bodyfit, pierwszy wrocławski klub fitness zaprasza do CITY GYM, strefy profesjonalnego treningu usytuowanej na granicy Śródmieścia i Starego Miasta. Znajdziesz tu różnorodny sprzęt treningowy, przystępność cenową i wspaniałą atmosferę. Klub jest klimatyzowany, wyposażony w maszyny marki Olimp i sprzęt cardio marki Life Fitness. Do dyspozycji Klientów stworzyliśmy strefy: maszyn, wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego i świetnie wyposażoną strefę cardio. Od lat jesteśmy miejscem, gdzie Klienci niezależnie od zasobności portfela i poziomu wytrenowania czują się świetnie i efektywnie trenują. Naszym celem jest bowiem zdrowie i zadowolenie Klienta. Nasz Klient ćwiczy i wie, że to działa, ponieważ wspiera go i motywuje doświadczona kadra trenerska, ma również możliwość stałego monitorowania postępów treningowych.

     W cenie członkostwa lub miesięcznego karnetu można korzystać z naszej siłowni bez ograniczeń ze standardowych treningów. Oferujemy również szeroki wachlarz treningów personalnych: nowość w sferze treningu - Medical Gym, Trening Oldschool (50+), Super Linia - program redukcji nadwagi i Treningi Sezonowe - przygotowawcze.

     CITY GYM to także strefa treningowa dla kobiet, które znajdą tu wszystko, czego potrzebują, aby osiągnąć optymalną formę i świetne samopoczucie. Jeżeli chcemy mieć piękny brzuch, zgrabne nogi, jędrne pośladki, lepszą sylwetkę, mamy do dyspozycji wiele przyrządów i przyborów treningowych, które pozwolą nam to osiągnąć. To dobre miejsce do pracy nad ciałem.

     Zapewniamy doradztwo, diagnostykę, wsparcie trenerów i skuteczną realizację programów treningowych. Wykonujemy kompleksowe pomiary składu ciała i wieku metabolicznego na specjalistycznym urządzeniu Tanita. Nasi trenerzy dysponują wiedzą i doświadczeniem z zakresu dietetyki i suplementacji.

     W poniedziałki i wtorki można poćwiczyć z nami za darmo w ramach treningu City Starter Gym. W klubie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do treningu - ręcznik, napoje i suplementy. A gdy przyjdziecie do nas w towarzystwie przyjaciół, rodziny, czekają na Was spore zniżki członkowskie. Warto skorzystać.

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS