Przy zakupie karnetu nie
pobieramy wpisowego ani żadnych
dodatkowych opła
t :)


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół :)


PORA DLA SENIORA
- wywiad z Teresą Popowicz

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: NASZE KLUBY » Śródmieście
Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018, godz.  
 

Zajęcia w klubie Fitness

 OBOWIĄZUJĄ REZERWACJE NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA FITNESS (tel. 71 329-96-40)

SALA FITNESS
GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
10:00           STRONG
Robert
11:00           ZUMBA
Robert
17:00 BODY WORKOUT
Magda D
SUPER BRZUCH
Kasia
SHAPE
Gosia
17:05
BALANCE CORE

Magda B
ZUMBA
Robert
 
18:00 PILATES
Magda D
ZUMBA
Robert
  CELLU STOP
Magda B
ABT
brzuch+pośladki
Łukasz
 
19:00 CELLU STOP
Magda B
FIT COMBAT
Basia
PILATES
Karol
ZUMBA
Robert
   
20:00 STEP SHAPE
Gosia
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Basia
ZUMBA
Robert
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Basia
   
SIŁOWNIA
  16-21
WOJTEK
17-20 
MICHAŁ
16-20
WOJTEK
16-20
WOJTEK
16-20
WOJTEK
 

 

Rozgrzewka oraz relaks i stretching to bardzo ważne elementy treningu.
Prosimy wchodzić na salę nie później niż 5 minut po rozpoczęciu treningu przez instruktora.

Najczęstszą przyczyną zmęczenia oraz zasłabnięć jest odwodnienie.
Prosimy pamiętać o wypijaniu odpowiedniej ilości wody lub innych napojów podczas ćwiczeń.

W razie trudności z doborem zajęć: określ swoje cele, lub prosimy dzwonić - 71 329 96 40.

 

FITNESSOWY SŁOWNICZEK 

TBC (total body condition) - dynamiczne ćwiczenia kształtujące sylwetkę. Część kondycyjna i część wzmacniająca z przyborami obejmuje wszystkie partie mięśniowe. Systematyczny trening powoduje efektywne wyszczuplenie sylwetki, delikatną rzeźbę mięśni i ich wzmocnienie oraz polepszenie wytrzymałości organizmu. Ćwiczenia wykorzystujące obciążenia nastawione są na wzmacnianie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy. Dla każdego i w każdym wieku.

SHAPE – (ang. kształt, forma). Gimnastyka, która ukształtuje całe Twoje ciało. Zajęcia charakteryzują się średnim stopniem intensywności i dużą liczbą powtórzeń. Polecane dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić i ukształtować swoją sylwetkę kompleksowo. 

ABT – PIĘKNY BRZUCH: Godzina ciągłego i angażującego mięśnie brzucha ćwiczenia, urozmaicona ćwiczeniami na biodra i pośladki, zakończona rozciąganiem. Mocny brzuch, grzbiet i jędrne pośladki to młoda sylwetka, zdrowie i wspaniałe samopoczucie - efekt wart każdego czasu. Gimnastyka dla każdego.

CELLU STOP (ATC) – to nasza gimnastyka autorska. Ćwiczenia przeciw cellulitowi, które pozwalają zapobiec i opanować nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. To serie ćwiczeń utrzymujących napięcie mięśni oraz stretching i automasaż rozluźniający brzuch, biodra, uda i pośladki. Poprawa wymaga tym więcej czasu, im bardziej zaawansowane i rozległe są zmiany. Gimnastyka cieszy się ogromnym powodzeniem i wpisała się na stałe do wszystkich programów fitnessowych w Polsce. Uwaga! 50% wzrost skuteczności ćwiczeń z zastosowaniem odpowiedniej diety, masaży z użyciem preparatów przeznaczonych do walki z cellulitem oraz profesjonalnych zabiegów przeciwcellulitowych. Wszystko to możesz wykonać w naszym klubie. Wiele można zrobić również we własnym zakresie. Udzielimy Państwu wszelkiej pomocy.

STEP – Trening na stopniu. Zajęcia o charakterze wytrzymałościowym angażują głównie m. nóg, są doskonałym sposobem modelowania pośladków i nóg. Lekcja o ciekawych kombinacjach choreograficznych wynikających z kreatywności instruktora. Jest doskonałym treningiem dla ciała i umysłu zakończonym częścią wzmacniającą i rozciąganiem. UWAGA! Doskonały jako sucha zaprawa narciarska!!

FATBURN STEP – (fatburning step). Lekcja rewelacyjnie spalająca tkankę tłuszczową. Zajęcia odbywają się na stepie w postaci prosty, ciekawych choreografii, które pozwolą Ci się świetnie bawić i redukować zbędny tłuszczyk. Zajęcia dla każdego!

PILATES – Program ćwiczeń obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała. Skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę; doskonały dla osób z bólami kręgosłupa. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają całe ciało, od czubka głowy aż po palce stóp. Sekretem ćwiczeń jest coś, co nazywamy ośrodkiem energii!!! Zgłębiajmy tę tajemnicę razem!

ZDROWY KRĘGOSŁUP - to zajęcia przeznaczone nie tylko dla osób zmagających sie z bólem pleców czy wadami postawy. To zajęcia także dla wszystkich osób prowadzących siedzący tryb życia, z kontuzjami czy przeciążeniami. Jest to specjalny program ćwiczeń niwelujących bóle w obrębie kręgosłupa, przywracający równowagę napięć mięśniowych, przeznaczony dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni osłabionych, rozciągnięcie mięśni przykurczonych, rozluźnienie nadmiernych napięć w obrębie kręgosłupa, wyrobienie nawyku prawidłowej postawy, a także nauka poczucia własnego ciała.

ZUMBA – zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

POWER PUMP - Jest to profesjonalna i w najdrobniejszych szczegółach opracowana (Inka Szymański) koncepcja ćwiczeń wytrzymałościowo - siłowych ze sztangą i przy muzyce. Udział w zajęciach pozwoli Wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i idealne proporcje ciała poprzez spalanie tkanki tłuszczowej. Nie powoduje nadmiernego wzrostu obwodów mięśni.

 

 

LEGENDA

KOLOR INTENSYWNOŚĆ ZAJĘĆ
  Niska
  Średnia
  Duża
  Zajęcia taneczne

 

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS