Przy zakupie karnetu nie
pobieramy wpisowego ani żadnych
dodatkowych opła
t :)


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół :)


PORA DLA SENIORA
- wywiad z Teresą Popowicz

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: NASZE KLUBY » Śródmieście
Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018, godz.  
 

O nas

BODYFIT Fitness Club

CENTRUM ŚRÓDMIEŚCIE

pl. Maksa Borna 1A, 50-204 Wrocław

Tel (71) 329-96-40

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00 - 22.00, Sb: 9.00 - 18.00,

Jak do nas dojechać

 

Dziewiętnastoletnia tradycja klubu, to ogromne osiągnięcia w działalności, nowatorskie programy gimnastyki fitness, propagowanie zdrowego stylu życia w klubie, w mediach i poprzez udział w wielu imprezach miejskich, a także działalność szkoleniowa. Nasz klub znany jest z profesjonalizmu i bogatej oferty sportowo rekreacyjnej, zgodnej z aktualnymi tendencjami współczesnego fitnessu oraz z doskonałego programu trwałej redukcji nadwagi.

Od ośmiu lat z dużym powodzeniem prowadzimy WROCŁAWSKI KLUB GRUBASA i Intensywne kursy SUPER LINIA, w rezultacie doświadczeń i współpracy z uczestnikami oraz specjalistami czuwającymi nad skutecznością odchudzania. Prowadzimy profesjonalną terapię kręgosłupa, profilaktykę raka piersi, kosmetykę i odnowę biologiczną zapewniając wspaniały relaks i odprężenie. Od nas uczą się inni. Tutaj się bawimy i odreagowujemy stressy, powracamy do zdrowia, osiągamy sukcesy. Miła atmosfera, estetyka i profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo swobodni, pełni energii do życia, zrelaksują umysł, wzmocnią ciało.

Systematyczne korzystanie z klimatyzowanej sali ćwiczeń, siłowni, sauny, solariów, saloniku kosmetycznego czy masaży sprawi, że poczują się Państwo szczuplejsi, zdrowsi i dumni z własnych osiągnięć. Do Państwa dyspozycji lekarz, dietetyk, psycholog, pielęgniarka i trenerzy sportu. Prowadzimy indywidualne treningi i programy odchudzające. Zapewniamy troskliwą opiekę, oddzielne szatnie z natryskami, możliwość zamawiania napojów, drinków energetycznych i suplementów żywności, witamin i minerałów, strojów i akcesoriów sportowych.

Oferujemy

  • klimatyzowana sala do ćwiczeń
  • profesjonalny sprzęt do gimnastyki fitness
  • profesjonalzm instruktorów i trenerów
  • masaże i zabiegi
  • masaże kręgosłupa i terapia przeciwbólowa
  • fachowe poradnictwo i pomoc w doborze zajęć i zabiegów

BODYFIT® - prozdrowotny klub fitness: dietetyk i pielęgniarka, profilaktyka raka piersi - badanie piersi i nauka samobadania, profesjonalny program trwałej redukcji nadwagi: Super Linia.

 

OFERTA KLUBOWA
Fitness i ZUMBA
Spinning
Siłownia i Cardio
Trening Personalny

Nadwaga Stop!
Odnowa Biologiczna
Dyżury Specjalistów

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS