Przy zakupie karnetu nie
pobieramy wpisowego ani żadnych
dodatkowych opła
t :)


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół :)


PORA DLA SENIORA
- wywiad z Teresą Popowicz

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: NASZE KLUBY » Krzyki
Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018, godz.  
 

O nas

BODYFIT Wellness Club

CENTRUM KRZYKI

ul. Pretficza 37, 50-926 Wrocław

Tel (71) 361-72-62

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 7.00 - 22.30, Sb: 8.00 - 20.00, Nd: 15.00 - 20.00

Jak do nas dojechać

 


Idea wellness

Nawet, jeżeli na pierwszy rzut oka wyglądamy świetnie, powinniśmy wiedzieć, że aby dobrze wyglądać przez cały rok, trzeba zwolnić, wyciszyć się, zadbać o siebie na co dzień. Dotyczy to zwłaszcza właścicieli firm i osób intensywnie pracujących.

Bez zastrzyku energii zdobytej dzięki ćwiczeniom, zabiegom i odnowie biologicznej, trudno dobrze pracować i funkcjonować. Dlatego też oferujemy Państwu możliwość pełnej regeneracji sił i odprężenia psychicznego w naszym klubie wellness.

Wybierzcie się z nami w ciekawą podróż, której celem jest uzyskanie zdrowia i dobrego samopoczucia, a my nauczymy Was pozytywnego nastawienia do ciała, czerpania radości z ruchu, świadomego i zdrowego odżywiania – harmonii ciała i umysłu.

Cele wellness

Celem do osiągnięcia, jaki wyznacza wellness jest poprawa jakości życia i samopoczucia. Wprowadzenie zmian w stylu życia, regularne uprawianie sportu, wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, pozytywne nastawienie do życia. Osiągnięcie stanu równowagi fizycznej i duchowej niezbędnej do wszelkiej aktywności życiowej. To cel działania naszego Bodyfit®®® Wellness Klub.

„Wellness jest nową formą luksusu,
na który może sobie pozwolić każdy”.


Te słowa Nerio Alessandriego, prezesa włoskiej firmy Technogym, prekursora wellnessu (kierunku, łączącego w harmonijny układ wiele różnych sfer naszego życia, aby stało się ono bardziej świadome, mądrzejsze i przyjemniejsze) realizujemy od lat w naszym Bodyfit®Centrum Fitness. Bodyfit® Wellness Klub CENTRUM KRZYKI powstał jako drugi w Polsce ośrodek realizujący idee wellnessu od projektu.

Powodem narodzin wellnessu była potrzeba konkretnego systemu działania mającego na celu niwelowanie stresów współczesnej cywilizacji, stawiającej przed społeczeństwem ogromne wyzwania. A przecież każdy pragnie żyć godnie i w dobrym zdrowiu. Łatwiej też zapobiegać chorobom niż je leczyć. To rodzi potrzebę wellnessu w praktycznym, codziennym wymiarze.

Korzyści z wellness

Głównymi korzyściami idei wellness są dobry stan ducha, sprawność fizyczna i dobre samopoczucie, przez co możemy lepiej realizować zadania dnia codziennego, lepiej radzimy sobie ze stresem, nie odczuwamy znużenia, jesteśmy bardziej kreatywni. Jedzenie jest dla nas przyjemnością, a nie codzienną obsesją. Sprawność i dobre relacje z otoczeniem pozwalają nam dłużej zachować zdrowie.

Szybkie tempo i wymagania dnia codziennego narażają nas na niesłychane stresy. W rezultacie pod pozorem pewności siebie i luzu skrywamy niepewność, niskie poczucie wartości i strach. To powoduje zachwianie równowagi życiowej i brak wewnętrznego spokoju.

Nawet, jeżeli na pierwszy rzut oka wyglądamy świetnie, powinniśmy wiedzieć, że, aby dobrze pracować przez cały rok i dobrze wyglądać trzeba zwolnić, wyciszyć się, zadbać o siebie. Dotyczy to zwłaszcza właścicieli firm i osób intensywnie pracujących. Bez zastrzyku energii, zdobytego dzięki ćwiczeniom, zabiegom, odnowie biologicznej, trudno dobrze pracować i funkcjonować. Dlatego też oferujemy Państwu możliwość pełnej regeneracji sił i odprężenia psychicznego oraz zadbania o sylwetkę, ciało i fryzurę.

Wellness to dobry cielesny i duchowy stan naszego organizmu, pozytywne nastawienie do ciała, czerpanie radości z ruchu, świadome i zdrowe odżywianie: wyważona regeneracja. Dążenie do utrzymania ciała i umysłu w harmonii i równowadze. Wellness oznacza poprawę jakości życia. Społeczeństwo polskie zmienia się, poszukuje i jest gotowe na przyjęcie wellnessu.

Podstawowe zasady wellness

  • Człowiek jest całością złożoną z ciała, ducha i umysłu. Elementy te ulegają bezustannym przeobrażeniom, oddziałując wzajemnie na siebie. Wpływają na nasze samopoczucie, postrzeganie własnej osoby i otaczającego świata.
  • Masz wpływ na swoje życie. Człowiek ma wpływ na swoje życie i jest za nie odpowiedzialny. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że nasze obecne życie jest konsekwencją naszych decyzji w przeszłości. W następstwie tego to, co wydarzy się jutro lub kiedyś w przyszłości zależy w ogromnym stopniu od naszych decyzji podjętych właśnie dziś. W każdej chwili życie stajemy przed możliwością wyboru i to właśnie kształtuje nasze jutro.

4 kroki do wellnessu

  • regularna aktywność fizyczna, niezależnie od wieku
  • zrównoważony sposób odżywiania: konsultacja dietetyczna
  • dobrze zorganizowany czas wolny
  • zdrowy tryb życia

Aby mówić o przejściu od fitnessu do wellnessu trzeba mieć świadomość, że fitness powstał w latach 70. na gruncie kultury zachodniej. Ćwiczyliśmy, aby dzięki atrakcyjniejszemu wyglądowi zdobyć akceptację i podziw innych, a to z kolei podbudowywało nasze własne poczucie wartości. Bazując na tej prostej zależności, można budować własną wartość na innych, zdrowych, wellnessowych podstawach, a ruch staje się wtedy naturalną konsekwencją dbałości o siebie.

Nauczyciele radości zapraszają do Bodyfit® Wellness Klub!!

 

OFERTA KLUBOWA
Fitness, Zumba, Body & Mind
Spinning
Siłownia i Cardio
Trening Personalny
Gimnastyka Seniora

Masaże
Szkoła Rodzenia
Bodyfit Mama
Odnowa Biologiczna

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS